Sevgi İnsan Varlığının Temelidir


| 04 Mart 2009 | 4 yorum | 5615 gosterim
sadecesevgi-2

Bu kitap kalplerini sevgiye açmış tüm insanlar için hazırlanmıştır… Çünkü hedef kitlesini belirlemek için insanları kategorize etmiyor.

Kitabı okumaya başladığınızda; okuduklarınızda yaşamınızdan pek çok kesit bulacak ve sanki kendi hayatınızı okuyormuş izlenimine varacaksınız.

Yaşamınıza yeni bir bakış açısı katacak, davranış değişiklikleri için cesaretlenecek, yaşamı hissederek deneyimlemeniz için farkındalık yaratarak, yeni bir bilinç ve algı oluşturacaksınız.

Geştalt ve varoluşçu psikoloji ile yaşama yeni bir bakış açısı kazanacak, kuantum alanlarında yaratıcılığın farkındalığına varacak, insan olarak beden, zihin ve ruhsal potansiyelinize dokunacak, yeni sinir ağları oluşturarak, yepyeni bir birlik bilinci oluşturacaksınız.

Her insan gibi sizde, bir gün gerçek sevginin kendiniz olduğunu mutlaka deneyimleyeceksiniz…

Rüya Yüksel

Forumdan Yorumlar (4)

 1. illüzyon 13 Mart 2009

  İnsanların tam da sevgiyi anlamaya ihtiyaç duyduğu bir zamanda yani tam zamanında çıkmış bu kitap. Rüya, yüreğinin ne kadar büyük olduğunu anlatacak bir kelime var mıdır bildiğimi sanmıyorum. Karanlık çoğın sonlarına doğru yaklaşırken insanlara tekrar aradıkları şeyin tam da kendileri olduğunu hatırlatacak bir eserle karşı karşıya olduğumuzu ve ne demek istediğini çok iyi düşünmemiz gerektiğini düşünüyorum.

 2. alchemy 06 Mart 2009

  Ne kadar güzel! Bir kitabı doğurabilmek ciddi bir iştir. Kitabınızı ve onu yaratmak için gösterdiğiniz çabayı, verdiğiniz emeği, bu yoldaki inancınızı meyveye dönüştürmenizi içtenlikle kutlarım. İçinde yer alan duygu ve düşüncelerinizi paylaşabileceğiniz bir ortamda ömür sürebilmenizi dilerim.Bu dileğim, bir kitap yaratabilen herkes için geçerli...

 3. canakcaates 04 Mart 2009

  Tirajın bol,yaşamın anlamlı olsun.Sevgiyle...

 4. iilhan 04 Mart 2009

  Rüyacım,Kutluyorum.İnci

Konu ile ilgili yorum yapmak ve yorumların tamamına ulaşmak için tıklayınız