Bir Bilge Kişiyi Tanımak – Rumuz: Bengisu


| 08 Temmuz 2005 | 0 yorum | 5584 gosterim

Kendinizi tanıttığınız yazınızda bahsettiğiniz enerji ve şifa çalışmaları nedir?


Merhaba ‘Bir bilge kişiyi tanımak’ isimli yazınızı okudum hoşuma gitti. Kendinizi tanıttığınız yazınızda bahsettiğiniz enerji ve şifa çalışmaları nedir faydası vs. merak ettim bilgi verirseniz sevinirim.
BengisuMerhabalar.

Öncelikle yazılarıma gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederim.

İnsan kozmik evrendeki tanımı ile bir enerjidir ve evrendeki enerjiler ile beslenir. Enerjiler bedenimize 7 ayrı bölgeden giriş yapar.Bu merkezlerin açık olması durumunda kişi sağlıklı, mutlu ve enerjiktir. Ancak düşünce sistemimizin kozmik evrenle bağlantısı nedeniyle düşünce akışlarımızdaki negatiflikler enerjimizin düşmesine ve enerji girişlerinin yapıldığı bölgelerde blokajlar oluşmasına neden olmaktadır. Bu durumda da bedende hastalıklar kendini göstermektedir.

Şifalanma bu bölgelere tekrar enerji akışının girmesini sağlamak amaçlı yapılmaktadır. Çeşitli frekans boyutlarında farklı adlarla anılan enerjiler bulunmaktadır. Halk arasında en çok kullanıları reiki, evrensel enerji vs. gibileridir. Rasheeba, Kristal enerji gibi çeşitleri de bulunmaktadır. Genelde aynı amaca hizmet edilmekle beraber kişinin kendi frekans düzeyine göre çeşitlilik göstermektedir. NLP çalışmalarında da enerji desteği kullanılmaktadır.

Umarım aydınlatıcı olmuştur.

Sevgiyle kalın
Rüya

Konu ile ilgili yorum yapmak ve yorumların tamamına ulaşmak için tıklayınız