Admin “Gerçek”miş!!


| 16 Temmuz 2008 | 0 yorum | 4736 gosterim

Tabi sizlere henüz anlatmadığımız bir hikayemiz var biliyorum ama tatil , izin falan derken ancak fırsatım oldu..


Değerli Hatuncalılar , biz buluştuk..

Olmaz dediler..Nasıl olacak ki dediler ..Buluşsanız ne olacak ki dediler. .Kulaklarımızı herşeye tıkadık ve İstanbul’da bir salonda buluştuk..

Size bunun macerasını anlatmalıyım tabi ,öyle kolay olmadı..Öncelikle admin ve ben epey gel-git yaşadık bu konuda itiraf etmeliyim ( adminin yerine de itiraf etmiş oldum ama olsun!) Ya acaba vaz mı geçsek ? Acaba yanlış mı olur ? Sürekli birbirimize bunları soruyorduk ..Bir gün çok değerli dostumuz,öğretmenimiz Ümran Akça ile telefonlaştım sonra msn de yazışmaya başladık..Kendisi taaaa İzmir’den bana öyle bir destek verdi ki sonunda söylediğim cümle şuydu : “ Bu iş olacak..”

Bu arada admin uçak biletini almıştı..8 Haziran günü neredeyse sabaha karşı İstanbul’a inecekti ve saat farkı falan dinlemeden birkaç saatlik uykuyla yanımıza gelecekti..

Son hafta illüzyon geleceğini bildirdi ve suzim..Antalya ve Bursa’dan..

Ve… o sabah önce illüzyonla tanıştım ben..Mecidiyeköyün ortasında tanıştık..Ettiğimz kavgalar,anlaşmazlıklar hepsi bir anda unutulmuştu..Sarmaş dolaş olduk..

Toplantıyı yapacağımız yere gidip salonu ve ilanları hazırladık..Ve..sırayla tek tek toplandık..Derya Akkaya ,Ümran Akça , admin,Perihan Yazıcı,Meltem Kavcar Sırmalı katıldı aramıza..

Birkaç saat sonra tüm programını değiştirmek pahasına sevgili Rüya Yüksel geldi.Sabahın köründe otobüsten inip saçını başını düzeltip bütün enerjisiyle bizi kucakladı.

Tüm yazarlarımız harika bir program sundular..Ben bir ara ( ağzım açık ) Rüya’yı dinlerken az kalsın resim çekmeyi unutuyordum gerisini siz düşünün artık.. Perihan Hanım bizlere yönetim dersi verdi dersem abartıyorum sanmayın..Derya Akkaya harika bir koçluk sunumu yaptı..Öğretmenimiz Ümran Akça kadın hakları üzerine çok güzel bir sunum hazırlamıştı..Admin öfke ve öfke kontrolünü anlattı..Meltem hocamız panik atakla ilgili harika bir bilgilendirme yaptı.

Bu arada hazırlattığımız sandviçlerden,böreklerden yedik,çayımızı kahvemizi içtik..Sohbet ettik..

Konuklarımız vardı,kapıdan uğrayan , kutlayıp gidenler vardı,suzim,suzi ve arkadaşları vardı..Aktul Hanım,kızı,Esra,Dilek,Duygu,Nihal,Suzim’in arkadaşları…Erim Cebeci misafirleri olduğu için gündüz bizimle olamasa da yemeğe gelecekti.

Biz buluştuk..

İzmir’den, Antalya’dan,Bursa’dan,Londra’dan , Amerika’nın bir ucundan geldiler..

Çok mutluyduk..Admin ( Çiğdem Alper ) gerçekti.. (!!) Yani öyle masal kahramanı gibi durması ortamın sanal olmasındandı..Bunu öğrendik..Akşam hep birlikte çok güzel bir yemek yedik Ortaköy’de..

Kocaman ve çok güçlü bir aile olduğumuzu hissettik..

Çocuğunu , eşini , evini , otobüsünü ,uçağını , ailesini bu buluşma için günler önceden planlayan, emek veren , neşesini enerjisini katan herkese teşekkürler…

İyi ki varsınız , iyi ki buradasınız..

Konu ile ilgili yorum yapmak ve yorumların tamamına ulaşmak için tıklayınız