Zalimin Köşesi: Herşey Sevince Güzel


| 07 Temmuz 2005 | 0 yorum | 4636 gosterim

İşin aslını bana sorarsanız sevmekten falan kimseye fayda gelmez derim ben…


Merhaba sevgili okurlarım,

Yazılarıma seksle ilgili başlıklar attım kimse okumadı, bari bir de böyle canım cicim türü bir başlık atayım belki okuyan olur diye düşündüm. Ama işin aslını bana sorarsanız sevmekten falan kimseye fayda gelmez derim ben. Problem bir olay zaten, yok efendim sen sevdin o sevmedi, sen sevdin o naz yaptı, ikiniz de sevdiniz babası abisi geldi dövdü, bulaşmayın hiç, rahat edersiniz! Bakın hep söylüyorum dediğimi yapın yaptığımı yapmayın diye, görüyorsunuz başıma gelenleri. Herkesten çok sevdim ben, ama bütün sevdiklerim bana kazık attı! Aynı anda birden fazla insanı sevmek günah mı yahu sevgili okurlarım? Valla nasıl içliyim bu konuda bilemezsiniz, sizi de üzeceğim, ben ona üzülüyorum. Böyle karanlık düşünceler aldı içimi.

Son bir haftadır Selami korkusuyla evde tek başıma geçirdiğim için epeyi bir düşünecek vaktim oldu. E hadi neler oldu bi kısaca anlatayım da aradan çıksın, konumuza dönelim. Efendim bizim hafiye meğerse Necati değilmiş. Ben zaten diyordum Necati harbi çocuktur, bana söylerdi o olsaydı. Ben onun küçüklüğünü de bilirim, hatta 15 yaşındayken geldi bana ‘Zalim amca ben babamdan utanıyorum’ dedi, ben de tuttum elinden okula götürdüm, nasıl da heyecanlanmıştı delikanlı!

Neyse, gelin görün ki Selami’nin mavili ile olan kaçamağımızdan başka bir şekilde haberi olmuş. Hem de kim söylemiş biliyonuz mu? Bizimki kıskançlığından çıtlatmış Selami’ye yemekte! Hem zaten Selami ile yemekte ne yapıyor onu da sormak lazım! Dallas, Şahin tepesi türü dizilerin senaryosuna döndü bizim hayatımız. Tabii Selami kafayı oynatmış, ki delinin tekidir zaten, “yakacam o Zalim’i” diyormuş! Ben yanmışım zaten sen ne yakacaksın? Sonuç itibarı ile bir haftadır evden çıkmıyorum.

İşte bir tek Salı gecesi bizim gece kulübündeki barmen arkadaş haber verdi ‘Selami ile seninki burada diye!’, ben de onun için kiraladığım eve gidip aldığım kürklere, mücevherlere haciz koydum. Alsın Selami yenisini! Var mı öyle 3 kuruşa 5 köfte? Kirayı da ödemiycem! Kira kontratını sahte isme düzenlemiştim, hazırlıklıyım neyse ki! Hatta evden çıkarken anahtarı kapıyı kilitledikten sonra deliğin içinde kırdım, deli olmuşlardır garanti içeri giremeyince! He he!

Ben şimdi bu kürkleri yüzükleri de yavaş yavaş yengenize okutur gönlünü alırım bi güzel. Birkaç gündür telefonla arayıp yalvar yakar oluyorum eve geri gelsin diye. Bu kadın bizim kayın pederin dolduruşuna geliyordur kesin, yoksa şimdiye çoktan dönmüştü, uzattı bu sefer! Bu bizim kayınpeder de ayrı bi karakter yani ha! Açıyor telefonu başlıyor bağırıp çağırmaya, yok efendim size ben ev aldım, sana ben şirket kurdum, batırdığın şirketin borcunu ben ödedim! İnsan bu kadar egosentrik olur valla! Ne yani ben mi al dedim, kur dedim? Kızına söyledik o sana söyledi! Hiç muhabbeti çekilmiyor adamın! Selami problemini halledeyim bunlarla daha bi ilgilenicem.

Fıçı gibi adamdır Selami, bugün yarın bi kalp krizi geçirtir bizimki buna! Mavili de korkusundan memleketine dönmüş bu arada. Yalnızlık iyi geldi ama, bakın kafam nasıl zehir gibi çalışıyor!

Ufaktan akşam olmuş, ben müsaadenizi istiyim. Şimdi yengenizi arayıp bi seans gözyaşı dökmem lazım. Nasıl da gözümde büyüyor! Offf!…

Zalim Sever

Diğer yazılar

Yazı yazmaya devam etmemi istiyorsanız sevgili okurlarım lütfen yazılara 9 dan küçük olmamak üzere numara verin.  Ayrıca bir iki güzel yorum yaparsanız Zalim’i pek sevindirirsiniz.

Konu ile ilgili yorum yapmak ve yorumların tamamına ulaşmak için tıklayınız