Zalim’in Köşesi : Aşk ve Seks


| 20 Haziran 2005 | 0 yorum | 16358 gosterim

Bu köşede günümüz insanının içinde bulunduğu psikolojik gerçeklere dair yorumlar yapacağım.


Merhaba sevgili okurlar, Her şeyden önce bu forumda görüşlerimi sizlerle paylaşmaktan duyduğum mutluluğu iletiyim.

Bu köşede günümüz insanının içinde bulunduğu psikolojik gerçekleri sizlerle tartışıp, kanaatimce ve belki de haddim olmadan yorumlar yapacağım. İçinizden kimisi, ‘hadi len!’ türü tepkiler verecek, kimisi de ‘hadi yav?’ türü tepkiler verecek. Ama şu da bir gerçektir ki siz istediğiniz tepkiyi verin, altındaki etki gerçeğini değiştiremezsiniz.

İlk yazılarımı okuyucu bulsun diye daha çok seks ve seksin insan psikolojisine etkisi ile ilgili konulardan seçtim. İlk seçtiğim konu ‘Aşk ve Seks’. Sonra devamında ‘Para ve Seks’, ‘Seks ve Spor’, ‘Cinsel Soğukluk’, ‘Eşiniz Sizi Aldatıyor mu?’, ‘Kız Tavlamanın Yolları’, ‘Sevgilinizi Nasıl Terkedersiniz’, Terkedildikten Sonra Toparlanma’, ‘Cin Ali ve Seks’ türü yazılar yazabilirim, ve hatta belki de yazmam, ama önemli olan şu ki yazdığım zaman belli olur yazıp yazmadığım! Hem belki kimse okumaz, o zaman ne diye yazayım deli miyim ben?

AŞK ve SEKS

Aşk ve seks birbirinden tamamen ayrı kavramlardır diyemeyiz. Burada romantik aşktan bahsediyoruz tabii ki, yoksa şiirsel anlamda doğaya, börtü böceğe duyulan aşk falan değil. Dağıtmayın diye söylüyorum konuyu!

Şimdi herşeyden önce benim en önemli gözlemim şu ki aşk kadınların, seks de erkeklerin problemidir. Kadınlar aşk, erkekler seks ister ama tabii ki istisnalar kaideyi bozmaz, aşk isteyen işgüzar arkadaşlar olduğu gibi seks isteyen bayanlar da olur, tabii bana denk gelmediği için çok bilemiyecem ama Allah’tan da ümit kesilmez yani!

Kadınlar seksi kullanarak erkekleri parmağında oynatır, valla ne zaman aklıma gelse utanıyorum ‘Ula Zalim sen bu hallere düşecek adam mıydın?’ diyorum ama tabii eninde sonunda sevince insan katlanıyor!

Yav gecenin bi vakti aramış diyor ki ‘Hadi gel diskoya gidelim!’. Kaç defa dedik evden arama kadın duyunca bana şüpheli şüpheli bakıyor iki saat laf çevirip: “Yurt dışından aradılar, saat farkı var…” diye taklalar atmak zorunda kalıyorum diye! Hem ben dans etmeyi sevmem, işte belki bir tek halk oyunu falan oynarım ama o da ancak Adıyaman falan yani. Gerçi Gaziantep de denedim karışık geldi, Elazığ’ın elinde mumla oynanan bi oyunu vardır, onu gösterdilerdi ama ben hiç uğraşmadım şimdi ateşle oyun olmaz diye!

Ne diyodum? Diskoya şimdi gidecen bir sürü para, hadi bana kozmopolitan al, mohito al, bu hatun da sünger gibi içiyo valla içtimi!

Bir de durduk yerde zırt diye ‘Zalim beni seviyor musun?’ diye sormuyo mu, illet oluyorum valla! Cevap veriyoruz tabii ama öyle ağzıma yapışıyor ki kelimeler! “İşte kızım tutku ile bakıyorum sana illa da söylemem mi lazım?” Gözlerim konuşsun diye susuyorum bilakis ama susa susa burama geldi valla!

Ne o bi de ‘Ona baktın’ , ‘Buna baktın’ , ne yani gözüm kapalı mı dolaşıcam? Sayın okurlarım, siz siz olun böyle gözü kapalı ilişkiye girmeyin benim gibi! Aşkın gözü kör dedikleri de budur yani, kapıycan gözünü bakmıycan hiç! Bu kız beni öldürmeden rahat etmiyecek, yüzüme feremon falan mı sıkıyo acep, bırakıp da gidemiyorum! Hem bi ben bakıyorum sanki! Ne o öyle gülümseme fingirdeme, elli bin tane cilve, ‘Manitama ne bakıyon lan’ diye adam dövmekten her tarafım nasıl ağrıyor bir bilseniz! O tabii zevkten dört köşe, ‘Çıldırttım adamı’ diye! Gittikçe de irileşiyor dövdürttüğü adamlar, bu kız beni öldürecek valla aha bakın yazdım buraya!

Açıyor telefonu arkadaşlarıyla iki saat kahkahkihkih, sonra hadi şuraya buraya gidelim, nasıl gidecez?, Zalim bizi götürür!… Velahevluvela Yarabbiii! Zalim senin şoförün çünkü! Allah Zalim’in canını alsın da kurtuluyum valla sayın okurcularım, yani bu ne yaa! Bu hayat çok zor, bi de iş gezisine gidiyorum dediydim, eve telefon etmem lazım şimdi! Dur hele şunları götürüyüm de nereye gideceklerse o zaman ederim belki.

Vaayy, bu mavi elbiseliyi görmediydim daha önce, maşallahı varmış yani! Sayın okurlarım, benim bi işim çıktı, ama siz durun kıpramayın olduğunuz yerde, dönünce kesin yazıcam aşk ve seks ile ilgili psikolojik düşüncelerimi… Aaahh maaviliiim, aşk yoluuuumm saahiliiim, … bana bakmayın mırıldanıyorum ben…

Zalim Sever

Diğer yazılar

Yazı yazmaya devam etmemi istiyorsanız sevgili okurlarım lütfen yazılara 9 dan küçük olmamak üzere numara verin.  Ayrıca bir iki güzel yorum yaparsanız Zalim’i pek sevindirirsiniz.

Konu ile ilgili yorum yapmak ve yorumların tamamına ulaşmak için tıklayınız