Zalimin Köşesi: Aşk ve İhanet ve de Seks!


| 28 Haziran 2005 | 0 yorum | 9927 gosterim

Hani vardı ya o mavili, yaktı benim başımı o mavili!


Merhaba Sevgili okurlar,

Siz okumuyorsunuz ama ben yazmaya devam ediyorum. Biraz alındım tabii, ama ne demişler? İyilik yap denize at, yılana sarılsın. Öyle birşeydi yani, şimdi bilenler bilir, bilmeyenler de ne bileyim google falan ederse bulur tahminimce. Yapa yapa bir kişi yorum yapmış, ama onun da hayat tecrübesi olmayan bir feminist arkadaş olduğu her halinden belli, onun için fazla üstüne varmıyim psikolojik problemleri vardır diye tahmin ediyorum zira! İğne batırırlar böyleleri, Duygu Asena falan okurlar, ayrı bir ekosistemde yaşarlar, ama eninde sonunda kendilerini kandırırlar yani! Zamanı gelince sorduğu konuları da irdeliycem ama her şeyin bir sırası var tabii!

Ben yazmak istediğim konuya döneyim. Aradan bir hafta geçti bir önceki yazımdan beri. Başıma neler geldi neler. Yani inanın şurada sizlere içimi dökmesem çıldırırdım herhalde! Hani vardı ya o mavili, yaktı benim başımı o mavili! Yav bu kadın milletinin de ağzında bakla ıslanmıyo valla, aralarında network olmuş bunların hepsi, birbirinin ıcığını cıcığını biliyo! Ben hani geçen hafta onları götürmüştüm ya bir yerlere, işte laf arasında maviliye hani bir başka sefer beraber bir daha gelelim falan dediydim! Yani tamamen centilmenlik olarak, şimdi yanlız gelemez, canı da çeker içinde kalır diye. Zaten öğrendim ki sizin mavili bizim Selami ile çıkıyormuş ama ben biliyorum ki Selami’nin kılını kıpırdatacak hali yok, iflasın eşiğinde, hiç kimseyi hiç bir yere götüremez! Hem Selami yarma gibi adamdır, hani bunları yanyana görseniz klasik ‘bu zonta nerden böyle hatunu araklamış yahu?’ dedirtir! Ama şimdi kalender adamdır günahını almıyım Selami’nin!

Ne diyodum? Yani benim tek istediğim iyilik olsun! Yani iyilik yapıcam diye bi insan bu kadar paralar mı kendini? Neyse, biz tabiyatıynen gittik ertesi gün oraya maviliyle, neydi o gün? Ha Salı, Salı! Efendime söylüyüm, sizinki gitmiş Çarşamba günü bizimkine söylemiş ki aralarında gizli saklı olmasınmış! E yani olsa noolur? Bizimki delirdi tabii! Hem de bitek bana delirdi, ben onu da anlamadım! İngilizce bir laf vardır, ‘it takes two to tango’ diye ki Türkçesi de ‘tango için iki kişi lazımdır demektir ki demek istediğim de ben tek başıma dans etmedim yani! Ama olan oldu bir kere, kürk, yüzük… aldık gönlünü bir şekilde. Maviliye de tembihledim öyle bir dahaki sefere gidip yetiştirmesin diye.

Dertsiz başıma dert kattım valla! Durun daha durun, hikaye yeni başlıyor, daha başıma neler geldi? Efendime söyliyim ben Perşembe akşamı nihayet eve gittim, kimse yok! Çocukların da okulu vardı halbuki, nereye gittiler bunlar derken aynaya bantlanmış bir mektup! Açtım okudum ve nasıl anlatayım yüreğim bin parça oldu bir anda! Meğerse yengeniz benim peşime geçen hafta hafiye takmış, bütün ‘iş gezisini’ fotoğraflamış bu hafiye! Nerden çıktı bu güvensizlik bu kadında anlamadım, bunca yıldan sonra ne yalan söyliyim çok dokundu valla! Hem hafiyeye verecek parayı nerden buldu ki? Ben ona bir tek mutfak parası bırakırdım bi kere, onlardan biriktirmiştir kesin! Böyle birşey duydunuz mu? Resmen çoluğun çocuğun rızkıdır yav! Yani sayın okurlarım, işte o zaman anladım kullanılmanın ne olduğunu! Ama suç bende tabii, güvenmiyceksiniz bu kadın milletine, bak sonra söylemedi demeyin! Başı boş bıraktım, kendimi işime verdim, ondan oldu! Daha bu kadar da değil başıma gelenler.

Ben o hayal kırıklığı ile yığılmış kalmışken zırrr bi telefon! Selami aradı, işleri düzeltmiş haber veriyor! Oğlu Necati yeni bir işe girip iyi para kazanmış da yardım etmiş. Hafiyelik yapıyomuş işgüzar! Beni de görmüş geçenlerde uzaktan, selam söylüyormuş! Yav okurlarım ben ayvayı yedim valla! Bak nasıl da manalı manalı söylüyor! Yani şimdi bizim hafiye, Necati herhalde, benimle oyun oynuyor zibidi! Valla inşallah Selami’ye söylemez, Selami beni ve Mavili’yi kor bi çuvala atar denize, manyağın tekidir çünkü bilirim ben! Elim ayağıma dolaştı valla! Size de ayıp oldu, tam aşk ihanet ve seks üzerine yazı yazıyordum, üzdüm sizleri kendi problemlerimle. Siz siz olun seks uğruna aşka ihanet etmeyin diyerek özlü bir söz söyliyim bari, ama tabii işin aslı odur ki siz dediğimi yapın, yaptığımı yapmayın! Mavili yaktı beni mavili!…

Zalim Sever

Diğer yazılar

Yazı yazmaya devam etmemi istiyorsanız sevgili okurlarım lütfen yazılara 9 dan küçük olmamak üzere numara verin.  Ayrıca bir iki güzel yorum yaparsanız Zalim’i pek sevindirirsiniz.

Konu ile ilgili yorum yapmak ve yorumların tamamına ulaşmak için tıklayınız