Yoksun


| 14 Ağustos 2005 | 0 yorum | 2797 gosterim

Nerdesin kiminlesin sevdiğim yokluğunun ilk gününde köz oldu yanıyor yüreğim.

Kapıyı vurup çıkarken kalbimi içerde sende unutmuşum. Nefes alamıyorum. Köz olmuş yüreğimi gözyaşlarım ıslatmaya bile yetmedi. Sensizlik ne kadar zormuş alışırım dimi..

Bak yine sana soruyorum herşeyi… Geçecek dimi aşkım sonunda küllenecek ben seni sevmekten vazgeçicem. Sen beni sevemedin bunca yıldır. Belki ben başarırım seni unutmayı. Sensiz olmayı ne dersin yaparım dimi . Hani çok kızdığın keçi inadım işe yarar belki.
Çok özledim seni en kötü alışkanlığımsın belki. Keşke senden nefret edebilmem için bahanelerim olsaydı, o zaman daha kolay olurdu belki. Şavşanla oturuyoruz kızgın bana o bile konuşmuyor benle. Anlam verememiş gidişime…

Artık dayanamıyorum bana hakaret edişine, insan sevdiğini paylaşırmı aşkım. Sevdiği mutlu olsun diye gözlerini kapatırmı görmezden gelebilirmi başkalarını. Ben seni paylaşmaktan yoruldum. Mutlu olmanı istediğim için katlandım onca şeye. Senin her yürek yangının benim için birer yıkımdı. Daha ne kadar dayanırdım sence..

Sana verdiğim 4 tane söz vardı henüz yerine getirmediğim. Sana ördüğüm battaniye var ya ipini bulamıyorum koca İstanbul da oda benim gb yarım şimdi. Annemden istedim bulup gönderecek bende bitince battaniyeyi sana göndericem :) kışa yetişir belki… Ha bi de Şebnem Ferah var tabi o sözümü unutmadım cd lerinin hepsini imzalatacaksın kız sözü :) ya da çirkin patates sözü :)

Birde iki konser onlara nasıl gelicem ben sana kızamıyorum ya dayanamıyorum biliyorsun. 4 saat belki iyi olur uzaktan da olsa görürüm seni… Söyle canımın içi biraz olsun acıdımı için sen de özledin mi beni? Herşeyden öte bensiz mutlu musun peki?

Konu ile ilgili yorum yapmak ve yorumların tamamına ulaşmak için tıklayınız