Sabretmekte bir yere kadar!


| 04 Haziran 2006 | 0 yorum | 3327 gosterim

Sağolun sevgili ailem diyor kadın. Merak etmeyin bundan sonra sizi rahatsız etmemeye çalışacağım ,bundan emin olbilirsiniz. Sizin huzurunuz benim yüzümden bozulmasın, çok haklısınız ,haksız olan yanlış yapan benim diyor kadın

IX.BÖLÜM

Birden adam odasından çıktı ve kadına internette işi olduğunu ve internete girmek istediğini söyledi.Proğram indirecekmiş çok önemliymiş.

Kadın duyduğu anda bağırmaya başlıyor girmeyceksin diye. Asla! ne olursa olsun girmeyeceksin izin vermiyorum diyor. O kadar sinirlenmiş ki eli ayağı yine buz gibi olmuş sinirinden titriyo.Az daha düşüp bayılacak.

Adam eline ne geçerse kırıyor, döküyor, bağırıyor ,çağırıyor.

Bu evde benim hiç yaşamaya hakkım yokmu? İnternete giremeyecekmiyim! Nasıl kadınmış, utanması yokmuymuş.Yetermiş artık adama çektirdikleri.Adam çıldırmış ağzından çıkanı kulağı duymuyor.

Kadın sakinliğinin koruyarak, pılını pırtını toplamasını ve bu evden def olmasını söylüyor.

Hem de en kısa zamanda .Bir saat bile varlığına dayanamayacak kadın.

Adam doğruca mutfağa gidip elinde ekmek bıçağıyla dönüyor.Sözde kendine batıracak .Kadını korkutacak aklı sıra.Kadın yine nasıl oluyorsa oda şaşırıyor, sakinliğini koruyor ve adama gidip kendini dışarda temizlemesini onun gibi mikrop bir adamla daha fazla muhattap olmayacağını söylüyor.

Bu seferde adam bıçağı kadına doğrultuyor.Kadın yine sakin, sıkıyorsa sok bıçağı diyor.Anlıyor blöf yaptığını, nerde adamda o yürek!

Adam her yolu deniyor, bakıyor ki kadın kararında ciddi. Çıkıp gidiyor kadının kızkardeşinin evine karısını şikayete. Haklı olduğunu söylemeye.Onların hatırına devam etmişti bu evlilik bunun farkında.Bu 7 ay içinde ne olmuş ne bitmiş zaten her gün onlara rapor veriyormuş.Herkes kadını haksız sanıyor tabi.

Bu sefer kadın gerçekten kararlı.Ne olursa olsun adamı bir daha eve almayacağını biliyor.

Bu adam bir daha bu evde yaşayamayacak.

O sıralar eniştesinin durumu kötüye gittiğinden eniştesi şansını deniz kenarında biryerde denemek istiyor.Buna da sende gel diyor, belki karının istediği şekilde bir adam olur yuvana dönersin diyor.

Kadın için hiç sorun değil bu .Nasılsa bu adam asla bir daha bu eve gelmeyecek.

Ama boşanma sözünü henüz ağzından çıkarmıyor kadın.

Önce ailesine ispat etmesi lazım evliliklerinin yürümediğini. Ayrılık kararı verdiğini, eğer adam ayakları üzerinde durmayı başarabilirse onu tekrar kabul edeceğinin altını ciziyor. Kadın biliyor zaten bir adam 7 sinde neyse 70′ in dede öyledir değişmez.

Onun için içi rahat kurtuldu ya adamdan.Özgürlüğüne kavuştuya bu yeterdi şimdilik kadın için.

Ve bir ay bile olmadan eniştesininde tahammül gücünü aştırıyor adam diliyle ,hareketleriyle, rahatlığıyla!

Hiç bir işi beğenmiyor orda da. Eniştesi onunla birlikteliğini sona erdiriyor, ve adam kadınla tanıştığı, uçan kuşa borçlu olduğu o yöreğe tatil beldesine dönüyor.

Ona göre burda çok iş var çevreside var .

Onursuz adam bacanağımla iş yapalım diyeceğine, orda da ağzını tutmuyor ve önüne gelene kadını anlatıyor.

Kadının ilk orgazmı kendiyle yaşadığını! evlilikleri boyunca hiç ilk evliliğinden kopamadığını, psikolojik dengesinin yerinde olmadığını iyi bir anne olmadığının anlatmış durmuş önüne gelene!

Bunları kadını kızkardeşi bir bir anlatıyor ablasına. Ne demişler besle kargayı, oysun gözünü!

Adam ne b.k yiyorsa işte ayrılıkları süresince o yörede çalışıyor. Beş kuruş para göndermiyor ,oğlum var şu lazım olur, bu lazım olur demiyor.

Arayacağı zaman bile ödemeli arama yaparak hala kadını sömürmeye çalışıyor.Ordada karısını önüne gelene anlatıyor.Karısıyla nasıl tanıştıklarını, iyi bir kadın olsaymış kendiyle beraber olmazmış tanıştıklarında. Utanması yokmuş.İki çocuğu varmış ama kadın onlara kötü örnek oluyormuş, kadının psikolojisi yerinde değilmiş ilk evliliğinde bir kaç kez intihara kalkışmış.Diyor diyor diyor…..

2004 aralık ayı
Ve kadın boşanma davası açtığını haber veriyor adama…..

X.BÖLÜM

Adama boşanma davası açtım demeden önce,adam bir taraftan kadına çamur atarken, diğer tarftanda kadını her gün 20, 30 mesaja boğuyor.

Hepsi seni seviyorum, seni ebediyyen seveceğim.Sen iyi değilsin bir psikoloğa görün. Çocuklarımız var onları düşün aklını başına topla.

Kadın ayrılıkları süresince, her gün en az 20 mesaj alıyor böyle.Tam inanacak gibi oluyor, diğer taraftan öteki aile fertleri, enişteleri annesi ablası kızkardeşi yine adamın ardığını ,ondan artık bıktıklarını kadının sorunlarından da bıktıklarını ve adamın yine kadını kötülediğini neler neler söylediğini iletiyorlar kadına. Teli kapatmadan öncede, adamın bir daha kendilerini rahatsız etmemelerini, kendilerinin halletmeleri gerektiğini söylüyorlar!

Herkes kadını bu vurdumduymazlığından sıkılmış.Neymiş efendim hadi ilkinde anlaşamamışmış, bunda niye böyle yapıyormuş.Kendileri hiç çekmemişler mi? bir tek kadın mı çekiyormuş.Kocayı nasıl idare edeceğini bilmiyormuş kadın.Kendi buldu onlara sormadan, kendi başınada ayrılabilirmiş kadın, bu onların sorunu değilmiş.

Sağolun sevgili ailem diyor kadın. Merak etmeyin bundan sonra sizi rahatsız etmemeye çalışacağım ,bundan emin olbilirsiniz. Sizin huzurunuz benim yüzümden bozulmasın, çok haklısınız ,haksız olan yanlış yapan benim diyor kadın.

Kasım ayı ve kadın adamı incitmeyecek bir şekilde sadece anlaşamadıklarını, aralarında sevgi saygı kalmadığını, kısaca anlatan bir dilekçeyi mahkeme veriyor.Mahkeme tarihi 24 aralık 2004

Ne tesadüftirki, ilk eşindende 22 aralıkta boşanmıştı. Adama bir mesajla ietiyor mahkeme tarihini medeni iki insan gibi ayrılmayı talep ettiğini söylüyor

Medeni olmak kim o kim.Ne kadar iyi niyetli bu kadın. Hayatı boyunca da hiçbir zaman bu iyi niyetini kaybedemedi malesef kadın.

Adam boşanma davasını duyduğu anda kadını tehtid etmeye başlıyor.

Kadın herşeye hazırdı herşeye! ama buna hazır değildi, ne olursa olsun iyi veya kötü bir yuvaları olmuştu Bu doğru değildi!

İnsan bu kadar onursuz olamazdı ki, kadının davadan vazgeçmeyeceğini ,barışmayacağını anlayan hayvan!

Kadının ilk eşini arıyor(ne zaman tellerini aldıysa artık)ve o x efendiye kadınla evlendiğini, kadının kızıyla bir olup x efendiden sakladıklarını, Utanmaz kadının internetin başından kalkmadığını tanımadığı bir sürü erkekle chat yaptığını hepsine telefon numarasını verdiğini Üstelikte itiraf coma onla ilgili çok kötü şeyler yazdığının.Onu şerefsizlikle suçladığını! derhal gelip kızını alması gerektiğini ,yoksa kızına kötü örnek olacağını söylüyorrrrr

Evet yeterdi kadının bu kadar sakin olması, yanlız kalması, iyi kötü mutlu olması değilmi!

Sıra şimdide x efendide

Bir o olsa! papatyasının amcaları bir taraftan, dedesi bir taraftan saldırıyor kadına!!!!!

YETER YA YETERRRRRRRRRR

Ve şimdide diğer taraftan saldırı başlıyor

Kolay gelsin!

DEVAM EDECEK

 1. AH İNTERNET VAHHHHH İNTERNET!
 2. Ah internetin varlığın sorun! yokluğun sorun! 
 3. Bu nasıl teknoloji!
 4. Aldatmak mı? Aldatılmış olmak mı?
 5. Kadın Olmak Zormuydu Bu Kadar !
 6. Neden Evlendiki?
 7. Kurnazlığın Böylesi!
 8. Sabretmekte bir yere kadar!
 9. Papatyasından Annesine
 10. Böyle Baba Olmaz Olsun!
 11. Seni hiç sevmedim adam!

Konu ile ilgili yorum yapmak ve yorumların tamamına ulaşmak için tıklayınız