Mazlum_u Zalım


| 07 Ocak 2006 | 0 yorum | 3399 gosterim

Sana karşı dürüst olmamalıydım, seni sevmediğimi, sırf baba dayağından kurtulmak için evlendimi söylemekle hata ettim


Sana hiç el kaldırdım mı ha kaldırdım mı? Karıyı yamultan herifler gibi, içip içip önce dövüp sonrada becerdimmi seni hiç? Derdin ne senin kızım hasta mısın sen?

_Evet

_Ne diyon lan kendi kendine orda?

_Susma hakkımı kullanıyorum.

_Bana öle tv lafları edip artislik yapma.

_Sende hiç bi şey bulamayacağımı baştan biliyordum. O an için en kestirme ve güvenilir çözüm sendin. Seni seçtim, sadece seçtim, sevmedim, hiç sevemedim, sende sevdirmeyi başaramadın.

_Allan belası lan dövmüyorum ki ben seni hiç. Lan bi kerede yüksek sesle düşünde anlayalım kafanda ne var be. Bu susmaların varya asıl dayağı böyle hakediyon ama adet farklı; dırdır eden karı dövmek moda, susan sinir illeti karılar dövülmüyo nedense. Anan böyle belletti deme cevap verme dayak yeme diye.  Ulan ahdım olsun bi punduna getirip konuşturacam sonrada ağzını burnunu datana kadar dövecem seni. Kılıbığa çıktı adımız lan maallede, adam gibi anlattık sana ayda bi hiç diilse dandikden iki çığlık patlat imdat falan de diye. Lan bana bak Fatih dümbüğü bidaki sefere karıyı alıp bize geldiinde bana kılıbık erkek fıkrası anlatırsa boşarım seni….

_Hata bende aslında sana karşı dürüst olmamalıydım, seni sevmediğimi, sırf baba dayağından kurtulmak için evlendimi söylemekle hata ettim. Bunu duyduktan sonra benimle evlendiğinde anlamalıydım gurursuz biri olduğunu. Aşık oldun seviyorsun sandım. Sen aşıksın ya senin sevgin ikimizede yeter sandım. Boşarmış! hıh boşayacak olsan mahkemeye gittiğimde intihar numaralarına yatmazdın. Ne diyorum ben be? Haklısın! Aslında sen haklısın… Mazlum olan sensin zalim olan ben; sevilmediğini bilerek yaşadın benle bunca yıl. Seni sevmeye çalıştığım günlerde bile acıyorum sandın, numara sandın. Ondanda vazgeçtim daha çok kırılmasın gururun diye. Sende iyice sevilmediğine inandın. Seni sevmedim belki ama alıştım sana, buna da inanmadın. Susmamı bile intikam sayıyorsun. Ne intikamı be ne intikamı! Hakkım yok ki cevap vermeye.  Ne diim ki baştan söyledim söylicemi işte .Dövermiş! hıh keşke kıyıpta dövebilsen beni. Belki bişeyler hissederim sana karşı, belki gücünü hissedersem, senden korkarsam, sana daha çok bağlanırım. Bu kadar zayıf olma bana karşı! Lanet olası bağırır, çağırır, tehdit eder, sonra uyuduğumu sanıp üstümü örter, öper, karşıma geçip, sigara yakıp, gizli gizli ağlarsın. Susmam suçluluğumdan inan seni çıldırtmayı hiç istemedim. Napiim ben napiim şimdi? Senide benide bu cehennemden kurtarmak için napiim? Sana şöyle dilli başlı, dırdır edebilecek, iyi dayak yiyebilen tarafından, ara sıra annene laf sokuşturabilecek, en fazla orta okul mezunu birini bulsam… Sende aşık olsan, beni memnuniyetle boşasan vicdanım ne rahat olurdu… Offffffffff off ne halt ettim ben ya iki ucu …. değnek ne yana tükürürsen tükür fark etmiyen cinsinden…

_Ne o bakıyom morardı yüzün lan, hehe boşanmayı duyunca tabi.  Ee kolay mı? Sen öle karı programlarını izleyip trip yapıyon bana kültür farkı falan diye ama, sökmez kızım. Gözün yemiyo dimi toplum baskısı, dul karı, bakkal manav asılır. Hehehe ama sen korkmazsın bunlardan. Ben senin derdini biliyorum; evlenmeden dediydin ya hani aşık diilim, baba dayağı falan, yemezler sonra aşık oldun tabi. Baktın kumar yok karı kız yok daha ne isteyecen. Ama o karı gururun izin vermedi tabi. Seni niye aldım sandın? Ben biliyordum bana aşık olucanı. He heehe aşıksın diye acıyom sana zaten, boşamıyosam ondan. Kalk git zıbar yat gözlerin kızardı yine. Ulan acımasam varya bensiz kalmıycanı bilmesem… Bana bak bi daha evde ölü erkek kuşlar falan diye kitap istemiyorum. Ne haltsa siz geberin lan, karı milleti gebersin. İçinden kuşlar göçüyomuş… İyi mok yiyomuş…

Odanın penceresini kapa lan yatarken üstün açık kalıyo ….

Konu ile ilgili yorum yapmak ve yorumların tamamına ulaşmak için tıklayınız