İçeriğe atla

Borderline Kişilik Bozukluğu

• Başlığa cevap yazmak için lütfen forumda oturum açınız.
Bu konuya 539 cevap yazıldı

#1 sıkıntılı

sıkıntılı
  • Üyeler
  • 4 Mesaj

Gönderim tarihi 19 January 2012 - 10:00 PM

E ben varım ya yeter... :())

Hamiş: Borderlinelıktan narsisizme kayışlar...

#2 sıkıntılı

sıkıntılı
  • Üyeler
  • 4 Mesaj

Gönderim tarihi 19 January 2012 - 09:59 PM

Heeeyyyy! Orada kimse var mıııı?

#3 loiterer_

loiterer_
  • Üyeler
  • 13 Mesaj

Gönderim tarihi 05 January 2012 - 06:04 PM

tek ihtiyacım olan sadece bir borderline

#4 cikosufle

cikosufle
  • Üyeler
  • 2 Mesaj

Gönderim tarihi 25 December 2011 - 03:40 PM

ya bence gül abartmıs doktorlar caresız kalamaz en fazla cok tehlıkelı boyutlardaysa hastane yatısı yapar saten borderlıne anlattıgı gıbı bı sey degıl bız seyten degıl hastayız sanatcı ruhumuz var ruhumuz cam kırıkları gıbı her parcalandıgında kendı canımızı acıtıyor saten o kadar umursamz olsaydık hasta olmazdık onun anlattıkları sosyopat gıbı

#5 loiterer_

loiterer_
  • Üyeler
  • 13 Mesaj

Gönderim tarihi 12 November 2011 - 03:00 PM

keşke öyle görülse en azından yazan birileri olurdu. artık kimse umursamıyor burayı. halbuki en iyi borderline lar birbirlerini anlayıp destek olabilirler. ne acı birbirlerimizin desteğinden bile mahrum oluşumuz.

#6 Misafir_faraza__*

Misafir_faraza__*
  • Misafirler

Gönderim tarihi 10 November 2011 - 09:59 PM

Alıntı

Ne bu yaa ölü toprağı serpilmiş gibi... Herkes dağılmış... Konuşacak birşey kalmadı mı artık? Herşey yolunda ve iyi mi?
Herşeyin yolunda olup olmadığını bilmiyorum ama bence bu forum sadece kaza anında ilkyardım görevi gören ATT gibi görülmemeli...

#7 sıkıntılı

sıkıntılı
  • Üyeler
  • 4 Mesaj

Gönderim tarihi 10 November 2011 - 04:11 PM

Ne bu yaa ölü toprağı serpilmiş gibi... Herkes dağılmış... Konuşacak birşey kalmadı mı artık? Herşey yolunda ve iyi mi?

#8 loiterer_

loiterer_
  • Üyeler
  • 13 Mesaj

Gönderim tarihi 14 October 2011 - 09:46 PM

:P teşekkür ederim takip ederseniz sevinirim

#9 sıkıntılı

sıkıntılı
  • Üyeler
  • 4 Mesaj

Gönderim tarihi 10 October 2011 - 09:43 PM

Okudum güzel yazıyorsun duygularını... Tebrikler... :)))

#10 loiterer_

loiterer_
  • Üyeler
  • 13 Mesaj

Gönderim tarihi 09 October 2011 - 09:52 PM

http://borsizm.blogspot.com/

#11 border

border
  • Üyeler
  • 2 Mesaj

Gönderim tarihi 02 October 2011 - 12:43 AM

slm arkadslar bu siteye ben geleli tanısalı 3 4 sene oldu 10 15 gun takıldım bi daha girmedim 28 yasındayım ve borderline nim ilk teşhis 18 yasında kondu 10 snedir bu bozukluklamucadele ettim ve yendim bu birazda yas la alakalı 18 yasında bişeyi bilmiyorsun şimdi daha mantıklı daha akıllı duusnuyorsun bu bozuklugu yenmenin tek sartı kabul etmek evet ben buyum ve bunla yasamam gerekiyor oyle dusununce işin 100 de 50 si tamam oluyor her turlu yardımı ederim isteyen arkadslara formulu ne nasıl kurtulurum nasıl yasayabiliirm bunla dusunuyorum şimdi gecmişe bakıyorum boş yere kendimi strese sokmusum uzmusum baska bi işim yokmus gibi kendimleugrasmısım kendime zarar vermişim şimdi bişey umrumda degil bişeyi takmıyorum biri uzdumu hemen arayı acıyorum cevremi kendim kuruyorum huuzrlu olacak sekilde o zamanlar selincik denizci falan vardı hatırladııgm kadar onlar nerde

#12 samurai

samurai
  • Üyeler
  • 1 Mesaj

Gönderim tarihi 17 June 2011 - 06:43 PM

Selamlar,

bu benim ilk yazim.Yurtdisindayim.
Uzun zamandir savasiyorum. Daha dogrusu kendimi bildim bileli.
Bir türlü ne oldugumu , daha dogrusu kendimi bulamadim.
Evlendim, 15 sene dünyalar güzeli bir bayanla beraber oldum. Tutarsizligim, dengesizligim ve daha neleri beni terk etmesine neden oldu. Taki ne zaman beni terketti, o zaman sanki bir perde düstü ve hastaligimi anladim. Senelerdir bana bir pisikologa git diyordu. Ama gururuma yedirememistim. Kimseye birsey anlatamiyordum. Bugün yalnizim. Insanin yanliz kalmasi kadar kötü bir sey yok. Yanliz kalmamak icin nefret ettigim insanlarla beraber oluyorum. Bu bana cok aci veriyor. Her dakika intahar etmeyi düsünüyorum. Sadece oglumu düsündügüm icin ayaktayim. Bugün esim bir baskasiyla beraber. Kendisi mutlu olsun diye herseye göz yumuyorum. Esim diyorum cünkü daha resmen ayrilmadik. Ayri yasiyoruz. Geriye dönüs yok. Neticede kendisine birseyde veremem bu durumda.
Ne kadar aci bir sey. Bugün kendisini yeni sevgilisinle gördüm. Bu beni dahada mahvetti. Borderlinein hemen hemen bütün belirtileri mevcut. Sadece kendime zarar vermiyorum. Allahim ne kadar aci birsey. Eve giremiyorum, girer girmez basliyorum aglamaya. Calisamaz duruma geldim. Beynim durmus. Konsantrem yok. Hayattan bütün ümidim kesilmis. Sadece hüzün , hüzün ve yine hüzün..Kimselere derdimi anlatamiyorum. Buraya üye oldum. benim gibi kac kisi mevcut. Icimden geldi yazmak istedim.

#13 loiterer_

loiterer_
  • Üyeler
  • 13 Mesaj

Gönderim tarihi 11 May 2011 - 09:23 PM

hadi ama nerde herkes. hiç mi tesadüfen de olsa karşılaşan yok bu forumla ??

#14 loiterer_

loiterer_
  • Üyeler
  • 13 Mesaj

Gönderim tarihi 09 May 2011 - 10:17 PM

buralarda uyanık bir borderline var mı acaba :)
ben eski üye borderline_ uzun zamandır girmediğimden üyeliğim iptal edilmiş. 3 yılın ardından anlatacak o kadar çok şey var ki :) bence forumda hareketlilik yaratmanın zamanı geldi de geçiyor bile :)

#15 gülberk

gülberk
  • Üyeler
  • 41 Mesaj

Gönderim tarihi 20 April 2011 - 09:40 AM

Arkadaşlar oldborderi göreniniz var mı?merak ediyorum uzun zamandır ortalarda yok

#16 şekerşeker

şekerşeker
  • Üyeler
  • 3 Mesaj

Gönderim tarihi 31 January 2011 - 10:32 AM

forumun açılmasına çok sevindim. Ben bir Borderline olarak, iletişime geçerek, bu süreçten kurtulabileceğimize inanıyorum.

Paylaşalım ki birilerine yardımcı olalım.

Sevgiler.

#17 Özge

Özge
  • Üyeler
  • 117 Mesaj

Gönderim tarihi 24 January 2011 - 10:48 AM

tam benim kuzenimi anlatıyo

#18 Misafir_oldborder_*

Misafir_oldborder_*
  • Misafirler

Gönderim tarihi 24 January 2011 - 08:44 AM

Selam millet!
Bizim sahne açılmış yine... Ne alemdesiniz?

#19 youngborder

youngborder
  • Üyeler
  • 4 Mesaj

Gönderim tarihi 18 July 2010 - 01:40 PM

Birisine bagimli yasamak ne kotu bisey kendi kendine kalamamak icine donememek kocam cok iyi biri ama ben kalamiyorum ama gidemiyorumda dipteyimmmm imdattt ne zormus allahim...

#20 youngborder

youngborder
  • Üyeler
  • 4 Mesaj

Gönderim tarihi 15 July 2010 - 02:17 PM

Louise Hayin pozitif gücün büyüsü kitabını okumuştum ama borderline olduğunu bilmiyodum doğrusu,bende inanıyorumki geçince yeniden doğmuş gibi olucam belki kendimi yeniden keşfedince bende kitap yazarım :)sevmeye gelincede insanları kendimden daha çok seviyorum ama kendimi az,bir bütün olduğumda geçicek ama süresi dayanılmaz doktorum acı büyümektir demişti bi ara çok direndim çocuk kalmak için ama artık anladımki o direnç beni bi yere götürmüyo, louise hayi okumaya devam ediyim iyi gelicek sanırım,görüşürüz...
not:arada gene yazın bişey olursa :confused: tipik borderline sizi tanıdım şimdi hep cevap gelsin istiyorum,terk edilmeyi önlemek için :)

0 Kullanıcı bu konuyu okuyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye