İçeriğe atla

- - - - -

suzim buda senin günlüğün olsun

• Başlığa cevap yazmak için lütfen forumda oturum açınız.
Bu konuya 235 cevap yazıldı

#1 suzim

suzim
  • Üyeler
  • 1101 Mesaj

Gönderim tarihi 23 May 2010 - 10:22 PM

selam günlük naber , misafirin olmadımı ?

''Türkiye, Atatürk'ü Allah'a borçlusun, geriye kalan her şeyi de Atatürk'e...''

#2 suzim

suzim
  • Üyeler
  • 1101 Mesaj

Gönderim tarihi 23 May 2010 - 02:00 AM

bu gece çok yoruldum günlükçüm .. hemen geleceğim dedim ama bak sabah olmak üzere .. neyse artık gitmem gerekiyor , şimdilik hoşçakal ..

#3 suzim

suzim
  • Üyeler
  • 1101 Mesaj

Gönderim tarihi 22 May 2010 - 10:17 PM

sevgili günlüğüm
seni ve burayı çok özlemişim , ilk göz ağrımdır burası biliyorsun .. uzun zaman oldu gelmeyeli , yazacak çok şeyler birikti .. hele bi bakınayım şöyle bir etrafa , gelirim yine sana ..

#4 suzim

suzim
  • Üyeler
  • 1101 Mesaj

Gönderim tarihi 12 September 2009 - 10:27 AM

selam günlük eskisi gibi yazamıyorum , bi şeyleri yaşamak gerekiyor yazabilmek için .. yaşıyormuyum acaba diyeceğim duraksıyorum ... nedenmi korkuyorum , her seferinde kırılmaktan , her seferinde büyük yıkımlar yaşamaktan ..yinede durmuyor şu sol tarafımdaki küt küt atan ıslak yüreğim .. önüne geçemiyorum , ne yapsam beni dinlemiyor .. yine kapıldı aşk deryasına , allah sonunu hayır eyleye ..

#5 suzim

suzim
  • Üyeler
  • 1101 Mesaj

Gönderim tarihi 11 September 2009 - 05:51 AM

sevgili günlüğüm çok uzun zaman oldu gelmeyeli , çok ayıp ettiğimi biliyorum .. şimdi değil ama ilerki günlerde neler yaşadığımı anlatacağım sana ..

#6 ilk aşk gibidir ayrılık

ilk aşk gibidir ayrılık
  • Üyeler
  • 22 Mesaj

Gönderim tarihi 19 March 2009 - 10:30 AM

ne oLsun be suzim askerden geLdim geLeLi boş bi vaktim oLmadı oLduğu zamanlarda da burdayım işte
Gittiğim eğer bensem, söyLe bana kimden gittim?

#7 suzim

suzim
  • Üyeler
  • 1101 Mesaj

Gönderim tarihi 18 March 2009 - 11:41 PM

Alıntı

suzim...suuuuzzzzziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmm...sıkma canını düzeLir herşey... ßy HeartsmeLody
canımmmmmmm ...nasılsın ?

#8 ilk aşk gibidir ayrılık

ilk aşk gibidir ayrılık
  • Üyeler
  • 22 Mesaj

Gönderim tarihi 18 March 2009 - 10:23 PM

suzim...suuuuzzzzziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmm...sıkma canını düzeLir herşey... ßy HeartsmeLody
Gittiğim eğer bensem, söyLe bana kimden gittim?

#9 suzim

suzim
  • Üyeler
  • 1101 Mesaj

Gönderim tarihi 18 March 2009 - 06:12 AM

Sevgili günlük Bana küsme emi - bu ara çok sorunlarım var.. Hiç rahat değilim - böyle oluncada bi şey yazmak gelmiyor içimden ..

#10 suzim

suzim
  • Üyeler
  • 1101 Mesaj

Gönderim tarihi 25 February 2009 - 12:20 AM

[quote name='nur_tuanna;63287]ablacımmmcanım ablacım çok özledim seni çokk...canımsın benim uzunnnnnn zamandır girememiştim ama artık burdayım' date=',zor günler geçirdim oğlum rahatsızdı ben rahatsızdım,,kalp kapakcığımın bitanesi tam kapanmıyomuş moralim çok fena bozuktu ama artık burdayım canımsın benim seni çok seviyorum canım ablacım allaha emanet ol..[/QUOTE']Şimdi iyi olmana sevindim canım , gerçekten bende seni ve diğer dostlarımı özledim .. artık sürekli girmene çok sevindim canım , sende allaha emanet ol .. bebeğinide benim için öp ..

#11 nur_tuanna

nur_tuanna
  • Üyeler
  • 96 Mesaj

Gönderim tarihi 24 February 2009 - 02:31 AM

ablacımmmcanım ablacım çok özledim seni çokk...canımsın benim uzunnnnnn zamandır girememiştim ama artık burdayım,,zor günler geçirdim oğlum rahatsızdı ben rahatsızdım,,kalp kapakcığımın bitanesi tam kapanmıyomuş moralim çok fena bozuktu ama artık burdayım canımsın benim seni çok seviyorum canım ablacım allaha emanet ol..

#12 suzim

suzim
  • Üyeler
  • 1101 Mesaj

Gönderim tarihi 09 January 2009 - 10:25 PM

Sevgili günlük Sana haberlerim var ama bugün hiç iyi değilim .. kendime geldiğimde ne varsa hepsini dökeceğim buraya ..bu günlük beni affet ..

#13 suzim

suzim
  • Üyeler
  • 1101 Mesaj

Gönderim tarihi 01 January 2009 - 12:33 AM

sevgili günlüğüm çok zaman oldu sana uğramayalı , inan beninm bunda hiç suçum yok .. şifremi unutmuştum .. bir kaç kez girip şifre istedim , sanırım yanlış yeri tıklamışım hep .. nihayet bugün başardım ve geldim ..ohh be özlemişim ilk göz ağrımı ..her işte bi hayır vardır derlerya , yeni yılın ilk gününe denk geldi buraya gelişim ..neyse geldim ya artık buradayım , biraz dolaşayım siteyi ahh ne dersin ..

#14 suzim

suzim
  • Üyeler
  • 1101 Mesaj

Gönderim tarihi 21 October 2008 - 08:40 PM

Görüyorum ki çoğunlukta , birbirini kırmaya çalışanlar.. Lafın nereye gideceğini düşünmeden karşılıklı yazışmalar.. Nereye yada ne zamana kadar sürecek bu hafiften sürtüşmeler , hiç bilemiyorum ..Bu aralar gözlemlediğim , bazı kişilerin dostlarına yada arkadaşlarına çok duyarsız ve umursamaz davranmaları..Ya istemeden yada bilerek isteyerek karşısındakileri kırmaktalar ..Bu tür hareketlerin her iki tarafada , ne getirisi yada ne götürüsü olabilir .. Buda tartışılır bir konu bence ..Ben burada kafamı bunlarla yorar ve üzerken bir taraftanda düşünmekteyim .. Acaba diyorum , senin bu yazdıkların veya üzülerek düşündüklerin kimin umrundaki .. Hiç düşündünmü kim ne kadar üzülür veya duyarlılık gösterir ..HIH SADECE GÜLERİM KENDİME SuzimGönderilen Resim

#15 suzim

suzim
  • Üyeler
  • 1101 Mesaj

Gönderim tarihi 21 October 2008 - 08:39 PM

Bu gün çok güzel bir karar aldım , daha doğrusu oğlumla birlikte aldık . Sanırım yaşamımda yaptıklarımın en değerlisi ve en kıymetlisi olacak.. neyse , önemli olan bu kararın bizleri nereye götüreceği ..Şimdi , cılız bir fidan gördünüz ve bu fidanı çevresindekiler itip kakıyorlar .. Herkes ondan bir yaprak koparmak için sıraya girmiş sanki.. Bu yapılanları görüpte umursamaz olmak sonrasında beni üzmezmiydi..Evet bir şeyler yapmam gerekiyordu , belki zor bir karardı ama artık vermem gerekiyordu .. en önemlisi neydi biliyormusunuz ? Yaprakları koparılmak istenen bir fidana sahip çıkmaktı ..Vee yapılması gerekeni yaptım , şimdi ailem büyüdü .. Benim bir kızım oğlumunda bir kız kardeşi oldu ..suzimGönderilen Resim

#16 suzim

suzim
  • Üyeler
  • 1101 Mesaj

Gönderim tarihi 21 October 2008 - 08:38 PM

Aklımın Olmazlarından Darmadağın Ettim Geceyi,Kaçtığım A$kA Yakalandım Sonunda.Sesimden Kaçıyorum Ele Veriyorum Kendimi.Serserinin Biriyim..Kırgınım,Mızıkçının Biriyim,Delinin Biriyim Asfaltın Ortasına Yatabilirim.Hep Bir Ayrılığı Soyunup Giyiniyorum ...Gönderilen Resim

#17 suzim

suzim
  • Üyeler
  • 1101 Mesaj

Gönderim tarihi 20 October 2008 - 02:15 AM

Ne insanlar gördüm çevresi cam kırıklarıyla dolu .. Gözlerinin pınarları dinmeyen ne aşıklara rastladım ..Eğer aşk ve sevgi bu kadar üzüyor ve can yakıyorsa neden seviyor ve aşık oluyoruz .. Bizmiyiz onları davet eden , yoksa alın yazımızmıdır acı çekmek ..Her aşk başladığı gibi devam etse sevenler bu kadar acı çekmezler .. Ne yana dönsek cam kırıkları oluyor etrafımızda.. Neden canımız bu kadar yanmakta , acımakta ve kalbimiz kanamakta ..Eğer aşk bana bu kadar acı verecekse , atın beni kör kuyulara .. BIRAKIN BENİ KARANLIK YOLLARA..İtin beni çöllere doğru bırakın beni oralarda .. Nasılsa buradada yalnız değilmiyim .. nasılsa yaram kanamıyormu .. Ah burası ah kör kuyular , ah burası ah çöller .. ne farkı varki birbirinden ...suzim Gönderilen Resim

#18 suzim

suzim
  • Üyeler
  • 1101 Mesaj

Gönderim tarihi 20 October 2008 - 01:46 AM

Hata yapmak biz insanlar içindir , ama düzeltmeside yine biz insanlara düşüyor nedense.. Bunu düşünerek yaşamımızda kaç kere hata yaptık .. Sonuçları ne oldu ve nasıl düzelttik eğer düzeltebildiysek .. Bir insan hayatında kaç kez hata yapabilir hiç düşündünüzmü ? Bakın şimdiye kadar bende düşünmemiştim..Bizler sadece kendi egolarımız içinmi yaşarız , yoksa karşımızdaki ve yanımızdakinin durumunuda düşünürmüyüz..İlk yaptığımda elime gözüme bulaştırdıysam , neden vazgeçemiyorum ki ?Hala üstüne gitmenin iki tarafada üzüntü yaratacağı neden aklımıza gelmez acaba.. Evet seviyorsunuz , belki karşı taraftada bir şeyler hissettiniz..Lakin iki tarafında kendine göre sorumlulukları vardır..Bunları göz ardı ederek ken dimizi daha ne kadar kandırabilir ve üzebiliriz..Eğer sevgimiz çok büyükse kimseye zarar vermeden içimizde yaşatamaymıyız ? gerçek sevgi fedakarlıktır , gerçek sevgi acıdır , gerçek sevgi yaradır , gerçek sevgi sevilmeden sevmektir...Sadece bu kadar değildir sevginin fedakarlığı ...Dileğim seven kalplerin üzülmemesi ve acımaması Gönderilen Resim

#19 suzim

suzim
  • Üyeler
  • 1101 Mesaj

Gönderim tarihi 08 September 2008 - 03:08 AM

"Seni Seviyorum" dediğinde bunu sadece dilinle değil, yüreğinle, gözlerinle de söyleyeceksin. Ben, beni sevdiğini senin söylemenle değil gözlerine baktığım zaman anlayacağım. Ancak o zaman inanacağım. Birlikteyken unutacaksın dünyayı. Sadece bana ait olacaksın, ben de sana... Birbirimizden başka hiçbir şeyin önemi olmayacak. Sana dokunduğumda kanın hızlı hızlı akacak. Yüreğin deli gibi çarpacak. Nefes nefese kalacaksın. Ve sanma ki senden farklı olacağım ben de... Bin kilometre ötede olsan "gel" dediğinde, koşacağım sana, merak etme.

#20 suzim

suzim
  • Üyeler
  • 1101 Mesaj

Gönderim tarihi 08 September 2008 - 03:07 AM

Aşkı bulmak zordur yar... Öyleyse kıymetini bileceğiz aşkın. Bir kez buldun mu yapışacaksın yakasına. Ellerini bir saniye bile ayırmayacaksın aşkın üstünden. Bir çiçek gibi sulayacaksın. Büyüteceksin. Öyle uzaktan bakmayla yaşanmaz aşk. Ruhunu adayacaksın. Beni düşündüğünde bedenin titreyecek, ellerin titreyecek, yutkunamayacaksın. Ayrılık fikri deli edecek seni. Yokluğum aklına geldiğinde bir taş gelip yüreğine oturacak, ağırlığının altında ezileceksin. Yerinden kalkamaz hale geleceksin. Düşünemeyecek, konuşamayacak hatta ağlayamayacaksın.

0 Kullanıcı bu konuyu okuyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye